Tradiční soutěž ve ěplhu

V úterý 30. dubna se žáci 1. stupně ZŠ Hraničářů sešli v tělocvičně k tradiční soutěži ve šplhu o tyči. Do soutěže byli přihlášeni žáci, kteří mají rádi sport a umí šplhat. A tak jsme s radostí přivítali na pomyslné startovní čáře celkem 80 žáků ve třech kategoriích. Všichni bojovali statečně, ale na stupeň vítězů se mohli postavit jen ti nejrychlejší.

V 1. kategorii obsadili 1. místo – Machalová Lucie, Florián Michal, 2. místo- Hranická Sára, Štěpánek Adam, 3. místo – Mlýnková Elen, Nešpor Jakub.

Za 2. kategorii vybojovali 1. místo - Jendrášková Nela, Stibo Hugo, 2. místo – Ošoncová Stella, Žofka Patrik, 3. místo – Skoumalová Barbora, Šváb Michal

V 3. kategorii ukázali svoji sílu Machalová Tereza a Novotný Tobiáš – 1. místo, Přinosilová Kristýna, Mikšánek Marek- 2. místo a Kauerová Sofie, Laššan Radek - 3. místo.

Všichni závodníci si zaslouží velikou pochvalu za aktivitu a sportovní nasazení.