Úspěch v recitaci a ve zpěvu

V průběhu měsíce března proběhla na prvním stupni ZŠ Mikulov, Hraničářů třídní kola v recitaci. Nejlepší recitátoři ze třetí a čtvrté třídy postoupili do oblastního kola, které se uskutečnilo 6. dubna v městském kinosále.

Všichni postupující žáci ze 4. B Nicolas Šída, Regína Dufková, Soňa Bravencová a ze 3. A Klaudie Hoduláková, Ondřej Klačman skvěle reprezentovali naši školu. Za svůj velmi přirozený projev získala Soňa Bravencová 2. místo a Ondřej Klačman 3. místo ve své kategorii.

Velkého úspěchu také dosáhla Michaela Medvecká ze 4. B, která se zúčastnila pěvecké soutěže Mikulovský zpěváček. Svým krásným zpěvem okouzlila porotu a ve své kategorii se umístila na 1. místě a koncem dubna nás bude reprezentovat v oblastním kole ve Veselí nad Moravou. Všichni jí budeme držet pěsti.