Broučci a Sluníčka

Máme za sebou měsíc září, tak dlouho jsme školáci. Už jsme se toho spoustu naučili a ve škole se nám líbí.
První školní den nás slavnostně přivítaly naše paní učitelky Alena Ciklová a Vladimíra Ondrůjová. Žáci devátých tříd naší školy nám předali květinky s malým překvapením a popřáli hodně šťastných dnů prožitých mezi svými novými kamarády. Nezapomněl na nás ani pan ředitel Karel Pavlík, který nám s úsměvem oznámil, že už se na nás velmi těšil.
Potom si nás paní učitelky odvedly do vyzdobených tříd. 1. A třída byla plná zářících sluníček a v 1. B jsme našli roztomilé broučky, kteří nás budou provázet celý školní rok. Na lavicích bylo nachystáno pro každého z nás překvapení v podobě základního balíčku pro prvňáčky a kouzelné mazací tabulky, které jsme si hned vyzkoušeli, zatímco paní učitelky vyprávěly našim rodičům, co nás v první třídě čeká. Na závěr slavnostního dne jsme dostali medaile se symboly své třídy.
V naší škole se učíme, hrajeme si, zpíváme a kreslíme, nejraději však cvičíme. Také zažíváme spoustu legrace. K tomu nám slouží celé první patro školy, kde máme školní družinu, a v ní trávíme volný čas s paní vychovatelkou Pavlínkou Filusztkovou. Hodně využíváme naše relaxační hřiště s průlezkami a houpačkami a v odpoledních hodinách celý sportovní areál. Tady si hrajeme s míčem, běháme a sportujeme.

Někdy se nám ještě malinko zasteskne po rodičích, ale my už dobře víme, že jsme školáci a společně s novými kamarády a paní učitelkou všechny smutky zaženeme, třeba pěknou písničkou nebo veselou písmenkovou pohádkou.

V barevných a pohádkových třídách se nám líbí a už se těšíme na další společné zážitky se svými spolužáky i veselé učení na velkých interaktivních tabulích, kterým říkáme kouzelné.

Žáci prvních tříd Broučci a Sluníčka

Fotogalerie:

© 2011 - WINY, s.r.o. hosting & webdesign