Máte doma předškoláka?

Potom jistě váháte, zda je dítě na školu správně připraveno. Nástup do 1. třídy s sebou přináší řadu změn v dosavadním režimu Vašeho dítěte. Dítě se musí přizpůsobit změně prostředí, školním nárokům, učí se soustředění, vytrvalosti, kázni, spolupráce s dětmi i učitelem, buduje si sociální postavení v kolektivu. Chcete se ujistit, zda Vaše dítko nástup do školy zvládne, jak bude reagovat na cizí prostředí, na nové učitele, jak je obratné? I letos pro Vás a Vašeho předškoláka připravila ZŠ Hraničářů zábavnou a hravou hodinu, kterou nazýváme VESELÉ UČENÍČKO. Děti si zde mohly vyzkoušet potřebné znalosti a dovednosti k zápisu do 1. třídy. Všichni jsme si zacvičili, zazpívali, vyzkoušeli jsme si práci na interaktivní tabuli, procvičili jsme zrakové a sluchové vnímání a paměť, pravolevou orientaci, hrubou a jemnou motoriku a další.

Pokud již nyní přemýšlíte o úspěšném vstupu svého dítěte do školy, neváhejte a přijďte k nám na druhé kolo oblíbeného programu Veselé učeníčko, které pro Vás připravujeme již 14. 1. 2015 v 16 hodin na ZŠ Hraničářů.

Mgr. Irma Hatzl