Veselé učeníčko - 2. část

Ve čtvrtek 8. 1. se naše škola otevřela pro předškoláky a jejich rodiče, aby se hravou a nenásilnou formou seznámili s novým prostředím školy. Pomalu se totiž blíží den, kdy dítěti začne pravidelná školní docházka. Cílem programu „Veselé učeníčko“ bylo ukázat rodičům, co všechno jejich děti začátkem 1. třídy čeká a jak jim mohou v jejich práci pomoci.

V tento den měly děti možnost vyzkoušet si aktivity, které byly zaměřeny na zrakové a sluchové vnímání, rozvoj hrubé i jemné motoriky, pravolevou orientaci, předmatematické představy a nezapomnělo se ani na cvičení paměti a pozornosti.

Jsme rádi, že jste se programu zúčastnili v takovém množství a věříme, že bylo veselé učeníčko přínosem nejen pro samotné děti, ale i pro Vás rodiče.

Mgr. Irma Hatzl