Atletický den - 24. 5. 2012

Na den 24. 5. 2012 pozvala ZŠ Mikulov, Hraničářů 617E žáky prvního stupně základních škol na atletický den.
Atletického trojboje se zúčastnili žáci ze ZŠ Mikulov Valtická - Pavlovská, ZŠ Dolní Dunajovice, ZŠ Drnholec, ZŠ Sedlec, ZŠ Trnava a pořádající ZŠ Mikulov, Hraničářů 617E.

Závodilo se ve třech disciplínách:
ve skoku do dálky, v hodu kriketovým míčkem a v běhu na 50m.
Soutěžilo celkem 174 žáků.
Atletický den zahájil ředitel školy Mgr. Karel Pavlík. Přivítal všechny hosty, závodníky, rozhodčí a doprovázející učitele. S organizací a průběhem závodů seznámila Mgr. Zdeňka Nováková a soutěže mohly začít.

Bylo rozdáno celkem 54 medailí.
7 zlatých, 6 stříbrných a 7 bronzových si odnesli závodníci ze ZŠ Mikulov Valtická - Pavlovská.
4 zlaté, 3 stříbrné a 11 bronzových získali domácí ze ZŠ Mikulov, Hraničářů.
3 zlaté a 3 stříbrné ZŠ Dolní Dunajovice, 3 zlaté Sedlec, 1 zlatou a 5 stříbrných Drnholec a 1 stříbrnou si odvezli atleti z družební školy z Trnavy.

Děkuji všem, kteří se na organizaci a průběhu závodů podíleli. Děkuji městu Mikulov za podporu této akce, jmenovitě paní Krčmové za zajištění pitného režimu. Již tradičně celou akci zdokumentovala firma A foto paní Lenka Burcinová. Dík patří i jí.

Těšíme se na jubilejní 10. ročník v roce 2013.

Mgr. Zdeňka Nováková

Fotogalerie: