Atletický den

Na den 23. 5. 2013 pozvala ZŠ Mikulov, Hraničářů 617E žáky prvního stupně základních škol na jubilejní 10. ročník atletického trojboje.
Atletického trojboje se zúčastnili žáci ze ZŠ Mikulov Valtická - Pavlovská, ZŠ Dolní Dunajovice , ZŠ Drnholec, ZŠ Sedlec, ZŠ Trnava a pořádající
ZŠ Mikulov, Hraničářů 617E.

Závodilo se ve třech  disciplínách: ve skoku dalekém, v hodu kriketovým míčkem a v běhu na 50 m.
Soutěžilo celkem 172 žáků. Někteří z nich soutěžili ve všech třech disciplínách.

Atletický den zahájil ředitel školy Mgr. Karel Pavlík. Přivítal všechny hosty, závodníky, rozhodčí a doprovázející učitele.

S organizací a průběhem závodů seznámila Mgr. Zdeňka Nováková a soutěže mohly začít. Bylo rozdáno celkem 54 medailí. Nejvíce z nich, devatenáct, získali domácí ze ZŠ Mikulov, Hraničářů. 12 medailí si odnesli soutěžící ze ZŠ Valtické - Pavlovské, 8 ze ZŠ Dolní Dunajovice, 7 ze ZŠ Drnholec, 4 ze ZŠ Sedlec a 4 se ZŠ Trnava.

Děkuji všem, kteří se na organizaci a průběhu závodů podíleli. Děkuji městu Mikulov za podporu této akce, jmenovitě paní Krčmové za sladké odměny a paní Vargové za zajištění pitného režimu.

Mgr. Zdeňka Nováková

Fotogalerie: