Sedlecká olympiáda

Dne 18. 6. 2014 jsme byli pozváni do Sedlece na 4. sportovní setkání spřátelených škol, které pořádá ZŠ a MŠ a obec Sedlec.
Soutěžilo se ve třech disciplínách: běh na 50m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem.

Přálo nám počasí a výkony našich žáků byly úžasné.
Přivezli jsme 3 zlaté medalile – Lukášek Huserek z 1. třídy v hodu kriketovým míčkem, Berenika Babicová také z 1.třídy ve skoku dalekém a Karolína Holubová ze 3. třídy v běhu na 50m.

Dále máme 4 stříbrné medaile – Esterka Šedivá z 1. třídy v běhu, Dennis Eghaghe také z 1. třídy v běhu, Alžběta Kléberová ze 2. třídy v běhu a Marek Hrobař ze 2. třídy také v běhu.

A máme i 3 bronzové medaile – Samuel Malinka ze 4. třídy v běhu a hodu a Dennis Eghaghe z 1. třídy ve skoku dalekém.

Děkuji za pěknou reprezentaci naší školy všem zúčastněným žákům a Sedleci za pěknou akci.

Mgr. Hana Masaříková