Setkání tří škol

V pondělí 5. 6. se výběr žáků naší školy vydal zúčastnit už 7. ročníku sportovního setkání tří škol, tentokrát na základní škole Žarošice. Třetím účastníkem je reprezentace Základní školy z Budišova u Třebíče.

Dvanáctičlenný tým soutěžících ze 7., 8. a 9. ročníku doprovázeli páni učitelé Odehnal a Kadlčík. Po příjezdu jsme se ubytovali a zahájili jsme setkání tradičním taháním vody koštýřem, ve které jsme se umístili na 2. místě. Následovaly další soutěže, jako třeba softbal, volejbal, fotbal, minigolf atd. Dohromady jsme změřili své síly a dovednosti ve dvanácti disciplínách.

Nejmenovaná členka našeho týmu vybojovala zvláštní ocenění – titul nejostřejší hráčky fotbalu ve střední Evropě.

Během setkání jsme si našli mnoho přátel, se kterými jsme si navzájem fandili. Všichni si ze setkání odnesli mnoho zážitků.

Těšíme se na další ročník v červnu příštího roku, který budeme tentokrát hostit na naší škole.