Prosincové zpívání

Měsíc prosinec je každoročně spojen zejména s přípravou na nadcházející vánoční čas. Naši žáci zpívají koledy, a to nejen ve své třídě, ale účastní se také různých předvánočních akcí.

3. 12. 2023 asi 50 žáků z naší školy zazpívalo vánoční písně při rozsvícení vánočního stromku v Mikulově.

12. 12 2023 na naší škole proběhlo každoroční setkání bývalých učitelů. Děti z družiny pod vedením Venduly Peškové krásně zatančily v nádherných kostýmech, „flétničky“ zapískaly a opět jsme si společně zazpívaly vánoční písně.

13. 12. 2023 jsme si s žáky 2. stupně zazpívali s “Česko zpívá koledy“ pod vánočním stromem v Mikulově. Děkuji paní učitelce Aleně Ciklové z 1. stupně, že i ona přišla se svými žáky. Zazpívali si s námi také rodiče, kteří doprovodili své děti, paní učitelky ze ZUŠ Mikulov a náhodní kolemjdoucí.

Všem moc děkuji.

Česko zpívá koledy je každoroční akce a je velká škoda, že se nás schází tak málo.

Dagmar Shromáždilová