Štafetový pohár v Břeclavi

Jako úplní nováčci ve štafetovém běhu se v pondělí 22.4.2024 děti 3. - 5. tříd vypravily na závody do Břeclavi. Jejich cílem bylo načerpat zkušenosti v této běžecké disciplíně, prohlédnout si velké atletické sportoviště a neztratit štafetový kolík

Soutěžilo se v běhu na 8 x 100 m a 8 x 200 m. Osm dívek a osm chlapců z Hranclu se téměř okamžitě s běžeckým okruhem sžili a i přes nepříznivě chladné počasí se s nadšením vrhli na startovní čáru. Během závodů se naši sportovníci vzájemně povzbuzovali, podporovali se a prokazovali sportovního ducha. Po sečtení všech časů z jednotlivých disciplín se naše silná výprava umístila na čtvrtém místě z devíti zúčastněných škol okresu Břeclav.

Jsme na naše závodníky náležitě pyšní a přejeme jim spoustu dalších sportovních úspěchů.

Vladimíra Ondrůjová