Škola v přírodě 2024

S našimi čtvrťáky ze ZŠ Hraničářů jsme vyjeli poslední květnový týden na školu v přírodě do Jeseníků, konkrétně do Karlovy Studánky.

Na celý týden jsme se proměnili v piráty a hledali ztracený poklad kapitána Jima Bonese. Žáci v týmech plnili nejrůznější pirátské soutěže, večery měli zpestřené anglickými aktivitami, kvízy a čtením pirátských příběhů. Veškeré aktivity byly odměněny dukáty, za které si žáci koupili kousky mapy, které je po složení navedly k rozluštění šifry a na utajené místo pokladu. Počasí nám přálo, také jídlo bylo výborné. Děti si našly spoustu nových kamarádů a nezapomenutelný zážitek získaly jízdou na letním tubingu.

Kapitánky M. Chmelinová, D. Feráková, T. Podsedníková, L.Šebestová, A.Linhartová